نتایج جستجو برای عبارت :

ماجرای سمیه و شاهرخ، خیابان گاندی

زمستان سال 75، در خانه شماره 19 خیابان گاندی تهران، جنایتی عاشفانه رخ داد که تا سال‌ها در اذهان عمومی باقی‌ماند. این پرونده از مهم‌ترین پرونده‌های تاریخ جنایی ایران است زیرا موئلفه‌ها و پرسش‌های زیادی در خود دارد. آیا کودکان مجرمند؟ اگر نیستند پس چه کسیست؟ اگر هم باشند آیا باید مثل بزرگ‌سالان مجازات شوند؟ کوتاهی والدین چه؟ و...
این پرونده داستان عاشقی دو کودک است، سمیه و شاهرخ، هردو 16 ساله.

ادامه مطلب
دیشب ده ساعت خوابیدم و همین باعث شد تا نیمه های روز سرحال باشم. از جایی به بعد پریود امانم را برید و الان همچنان مست خوابم. 
برای اقای عاشق پیشه با محبوبه اسم گذاشتیم. با رامین سر حبیب به توافق رسیده بودیم ولی محبوبه گفت شاهرخ! و چه قدر هم شاهرخ بهش می اید. 
از انجایی که من دقت کافی و وافی را ندارم_ هرگز نداشته ام_ محبوب خاطر نشان کرد که شاهرخ قد بلند است و اوکی. ده امتیاز مثبت بر او. از ان طرف هم فاطمه زنگ زد و گفت برای طرح با شاهرخ حرف زده. گفتم خب
بسم الله الرحمن الرحیم
(شهید شاهرخ ضرغام)
یکی از همرزمان شهید خاطره ای را اینگونه تعریف می کردند:
شاهرخ همش بهم میگفت:( هرطور که شده باید کله پاچه پیدا کنی!). بهش گفتم:( ما اینجا توی آبادان غذای درست و حسابی نداریم؛ انوقت تو میگی کله پاچه پیدا کنم؟؟) خلاصه هر طور که شد با کمک آشپز، یک کله پاچه درست کردیم. شاهرخ کله پاچه برداشت و برد پیش
ادامه مطلب
بسم الله الرحمن الرحیم

شهید شاهرخ ضرغام فرزند صدرالدین متولد ۱٣٢٨/۱۰/۱ شهر تهران
کسی که در ٣۱ سال عمر خود زندگی عجیبی را رقم زد. از کودکی
با بدن درشت و پهلوانی اش، خلق و خوی پهلوانان را داشت. از 
دشمن ظالم و یار مظلوم بود. در دوازده سالگی پدر خود را از دست
داد. در جوانی بخاطر هیکل درشت اش به سراغ ورزش کشتی رفت
قهرمان جوانان، نایب قهرمان بزرگسالان، دعوت به اردوی تیم ملی
کشتی فرنگی و... از عناوینی بود که نشان از موفقیت شاهرخ در
ورزش کشتی داشت. اما
    همیشه شخصیتهایی مثل شاهرخ برایم جذاب بوده است؛ آنان که حر وار آزاد زیستهاند. آنان که از رحمت خدا با تمام گناهان ناامید نشده‌اند.
کتاب مانند دیگر کتاب‌های گروه فرهنگی ابراهیم هادی است و مجموعه‌ای از خاطرات شهید است؛ امّا آنچه مهم است و باعث شده که این کتاب را خدمتتان معرفی کنم، شخصیت و نحوه‌ی زیست این شهید است.
عکس دیده نشده از همسر شاهرخ استخری
کد تولز: تصویر دیده نشده از همسر شاهرخ استخری , عکس سپیده بزمی پور (Sepideh Bazmi Pour) و همسرش شاهرخ استخری تاکنون در فضای مجازی منتشر نشده بود.
اطلاعات پروفایل شاهرخ استخری
شاهرخ استخریزمینه فعالیت: سینما و تلویزیونتولد: ۱۴ مهر ۱۳۶۰ (۳۸ سال) تهران، ایران
شاهرخی و همسرش سپیده بزمی پور
شاهرخی در مورد همسرش گفت: همسرم از کودکی در ایران زندگی نمی‌کرد و از ۱۶ سالگی کار کرده و این را با افتخار می‌گویم، چون فاکتور م
معرفی کتاب رمان ساقدوش وحشتکتاب رمان ساقدوش وحشت نوشته‌ی فاطمه عیوضخانی، اثری خیالی، طنز و ترسناک درباره‌ی پسر خوشگذرانی به نام آرماند است که همراه دوستانش به سفری می‌رود و سرنوشتش تغیر می‌کند.
پدر آرماند که از خوشگدرانی او به سطوح آمده است، یک مهمانی ترتیب می‌دهد تا پسر خوشگذرانش کمی از این سرخوشی بیهوده‌اش فاصله بگیرد. هدف از این گردهمایی سر و سامان دادن آرماند بود اما باعث دوستی او با شاهرخ می‌شود که هر دو پایه‌ی سفر و به قول خودشا
 همونطور که پیشتر گفتیم ، شاهرخ خان ، به دعوتِ جشنواره ی فیلم ملبورن،  امسال در این مراسم حضور خواهد داشت. دانشگاه لا تروب استرالیا نیز از این فرصت استفاده کرده و قصد داره در مدت اقامت کینگ خان در کشورش ، با اهدای دکترای افتخاری خود به این بزرگ مردِ بین المللی کشورِ هند ، از او به خاطر خدمات هنری و انسان دوستانه اش در مؤسسه ی میر ، و همچنین تلاشهایش در زمینه تساوی حقوق زنان و قدرت بخشیدن به نقش آنها ، قدردانی کند.  شکوهت مانا ای پادشاه قلبه
نام فیلم : جوش Josh 2000 ژانر : اکشن | درام کارگردان : Mansoor Khan بازیگران : Shah Rukh Khan, Aishwarya Rai Bachchan, Chandrachur Singh محصول : هند زبان : فارسی زمان : ۹۰ دقیقه کیفیت : DVDRip فرمت : MKV حجم : ۵۲۰ مگابایت خلاصه داستان : شاهرخ خان و شاراد کاپور رهبران دو باندو رقیب یکدیگر می باشد. آیشواریا رای خواهر دوقلوی شاهرخ خان است . شاهرخ خان عاشق دختری است که …
ادامه مطلب
در خواستی از میسا خانم
نام فیلم : جوش Josh 2000 ژانر : اکشن | درام کارگردان : Mansoor Khan بازیگران : Shah Rukh Khan, Aishwarya Rai Bachchan, Chandrachur Singh محصول : هند زبان : فارسی زمان : ۹۰ دقیقه کیفیت : DVDRip فرمت : MKV حجم : ۵۲۰ مگابایت خلاصه داستان : شاهرخ خان و شاراد کاپور رهبران دو باندو رقیب یکدیگر می باشد. آیشواریا رای خواهر دوقلوی شاهرخ خان است . شاهرخ خان عاشق دختری است که …
ادامه مطلب
نام سریال : فاصله ها ژانر : اجتماعی کارگردان : حسین سهیلی زاده سال تولید : ۱۳۸۹ کیفیت : عالی کانال پخش کننده : شبکه سه
بازیگران : شاهرخ استخری , بهاره افشاری , نیما شاهرخ شاهی , دانیال حکیمی , مریم کاویانی , نیما شاهرخ شاهی , حسن جوهر چی , رضا توکلی و …
خلاصه داستان : محسن کریمی فردی مذهبی و خوشنام در محل و مورد اعتماد همگان و محل رجوع اهالی برای حل مشکلاتشان است. او متوجه سستی ایمان پسرش، سعید در نماز و تکالیف شرعی شده و راه چاره ای می جوید. اما یک حاد
خلاصه‌ رمان : آلیا: در بیشتر روزهای زندگیم به این سوال بزرگ که پنهان شدن پدر و مادرم هست فکر می کنم.حتی چند وقتی است که قصد دارم برای پیدا کردن جواب همه ی سوال هایی که در سر دارم از این عمارت خارج شوم.خیلی دلم می خواهد به دنبال حقیقت زندگیم بروم، من باید برای رسیدن به این هدف رضایت و اجازه آقای خان را بدست بیاورم…در همین افکار بودم که یک دفعه خوردم به یک شخصی، داشتم می افتادم روی زمین که من را گرفت.آن شخص یک پسر بود و…قسمتی از متن رمان اسم من آل

بهبهان/ تیم فوتبال زردپوشان امروز جمعه در یک دیدار تدارکاتی در ورزشگاه سپاه بهبهان به میدان رفت. این دیدار با نتیجه 3-2 به سود زردپوشان پایان یافت. در این بازی تدارکاتی شاهرخ شجاعی، اسماعیل محمدی و آریا شجاعی برای تیم زردپوشان گلزنی کردند.
طالب امروز جمعه شاگردان خود را در یک دیدار تدارکاتی به مصاف تیم آبی پوشان فرستاد.این بازی از ساعت 14 و 30 دقیقه آغاز شد و ترکیب نفرات زردپوشان برای شروع مسابقه عبارت بودند از؛ احمد عزیزی، عبداله جهانگرد، م

بهبهان/ تیم فوتبال زردپوشان امروز جمعه در یک دیدار تدارکاتی در ورزشگاه سپاه بهبهان به میدان رفت. این دیدار با نتیجه 3-2 به سود زردپوشان پایان یافت. در این بازی تدارکاتی شاهرخ شجاعی، اسماعیل محمدی و آریا شجاعی برای تیم زردپوشان گلزنی کردند.
طالب امروز جمعه شاگردان خود را در یک دیدار تدارکاتی به مصاف تیم آبی پوشان فرستاد.این بازی از ساعت 14 و 30 دقیقه آغاز شد و ترکیب نفرات پرسپولیس برای شروع مسابقه عبارت بودند از؛ احمد عزیزی، عبداله جهانگرد، م
چند لحظه انگشت هایم روی صفحه کلید معطل ماند تا مغزم منظم(!!)شود. معلوم شد دلیل نگرانی ام بابت دیدن شاهرخ چه بوده:کلاس ریاضی را مشغول مطالعه اناتومی بودم. بعد کلاس صاف وارد ساختمان خودمان شدیم و منتظر کلاس اناتومی. خواستم بروم بیرون که دیدم شاهرخ و دوست هایش دم در ایستاده اند. برگشتم و کنار محبوب نشستم. 
متاسفانه مدتیست فهمیده ام به شدت به هوای باز میل دارم و بیشتر از تایم کلاس ها نمیتوانم زیر سقف بمانم! امدم بیرون و از کنارشان رد شدم. نیمکت ها
همه چی از همون روز که ساعت رسید دستم شروع شد یعنی همون شب، یه ربع قبل از رسیدن بابا ساعت رسید دستم و من چقد خداروشکر کردم که بلاخره موفق شدم ولی بعدش...بعد اون همه  استرسی که کشیدم و تازه تونسته بودم یه نفس راحت بکشم،بابا پیشنهاد داد شام بریم بیرون:/ وسط هفته ،بدون هیچ مناسبت و اتفاقی ، همون موقع می دونستم آرامشم فقط برای چند ساعته ولی خودمو زدم به اون راه و الکی به خودم  امیدواری میدادم که:نه ،قرار نیست چیزی بگه که دلخور شم و خوشم نیاد.
ولی گفت،
در هواپیما هستم. دارم دور می‌شوم. از وطنی که مثل غولی، هیولایی قفس را شکسته و له کرده و زخمگین و خونین بیرون آمده. قلب بزرگ اما چشم‌های نابینایی دارد. نمی‌داند کجا می‌رود و در رفتن کشتزار خودش را زیر پاهایش ویران می‌کند؛ وطنی که به نام اسلام از خود بیرون آمد. اسلام جهان‌بینی بود. بدل به ایدئولوژی شد و هیچ کدام این‌ها «وطن» ندارند. مثل مارکسیسم؛ هموطن یکی مسلمین و هموطن دیگری زحمتکشان است. همانطور که سرمایه وطن ندارد.
| روزها در راه _ شاهرخ م
۵۸/۴/۸
در هواپیما هستم. دارم دور می‌شوم. از وطنی که مثل غولی، هیولایی قفس را شکسته و له کرده و زخمگین و خونین بیرون آمده. قلب بزرگ اما چشم‌های نابینایی دارد. نمی‌داند کجا می‌رود و در رفتن کشتزار خودش را زیر پاهایش ویران می‌کند؛ وطنی که به نام اسلام از خود بیرون آمد. اسلام جهان‌بینی بود. بدل به ایدئولوژی شد و هیچ کدام این‌ها «وطن» ندارند. مثل مارکسیسم؛ هموطن یکی مسلمین و هموطن دیگری زحمتکشان است. همانطور که سرمایه وطن ندارد.
| روزها در راه _ ش
نقاشی چهره‌ی رهنما
پل الوار
یدالله رویایی
فرهاد مهراد
مرگ از نگاه رهنما
یاد شاهرخ مسکوب از رهنما(۱)
یاد شاهرخ مسکوب از رهنما(۲)
عکس ارسالی از یک دوست؛ از کتاب تاریخ تحلیلی شعر نو پیرامون نقش رهنما در شعر ایران
عکس و دیالوگی از پسر ایران از مادرش بی‌اطلاع است
صحنه‌ی رقص فیلم سیاوش در تخت جمشید

برای تو که به آن شکل مطلوب جاودانگی رسیدی و برای تو که زنده‌ای بیش از همه‌ی ما زندگان‌... .‌هر چه زبان دارم به تو می‌دهمچون برق خورشید طلایی تو که
. .:
مسعودطولابی متولد 1362 دارای مدرک کارشناسی مدیریت امور بانکی دارای دو فرزند بنام های شاهرخ و شاهدخت فعالیت های سیاسی اجتماعی خود را از سال 87 در هفته نامه بیان لر شروع کرد نامبرده هم اکنون بصورت متداوم همکاری خود را با هفته نامه سیمره ادامه می دهد...
از دیگر فعالیت های ایشان می توان حضور در عرصه تاتر شهرستان خرم آباد را نام برد که از سال 81 تا کنون ادامه داشته است البته سالهای اخیر بعلت مشکلات و عدم متن مناسب از حضور در صحنه نمایش خود داری نمود
تا حالا هممون که نه ولی اکثرمون رفیتم مشهد. رفتیم زیارت. چند نفرمون رفتیم مسجد گوهر شاد و توی مجموعه آستان قدس رضوی و دیدیم
ریزتر بشیم چند نفرمون کتیبه های قرآنی که روی کاشی های این مسجد هست و دیدیم. آیه هاشو خوندیم، معنی کردیم؟
این مسجد به دستور همسر شاهرخ تیموری در قرن نهم هجری توسط قوام الدین شیرازی ساخته شده. خط کوفی کاشی های این بنای اسلامی از بهترین نمونه های دنیاست.
دانلود فیلم کبریت سوخته با حجم کم و کیفیت عالی
فیلم سینمایی کبریت سوخته شاهرخ استخری را از رسانه عسل دانلود با بهترین کیفیت دانلود کنید.
Exclusive Movie: Film “Matches burnt” by Director Kazem Masoumi With Teaser And Review In AsalDl
خلاصه داستان : داستان مردی به اسم کاوه با عابر پیاده ای تصادف میکند و به همین دلیل به زندان میرود.او به طور غیرمنتظره ای توسط پدر همسرش حاجی توسلی با قید ضمانت آزاد میشود.کاوه بعد از آزادی متوجه میشود برادرش کشته شده…

بازیگران فیلم کبریت سوخته :
▶ شا
نقاشی چهره‌ی رهنما
پل الوار
یدالله رویایی
فرهاد مهراد
مرگ از نگاه رهنما
یاد شاهرخ مسکوب از رهنما(۱)
یاد شاهرخ مسکوب از رهنما(۲)
عکس ارسالی از یک دوست؛ از کتاب تاریخ تحلیلی شعر نو پیرامون نقش رهنما در شعر ایران
عکس و دیالوگی از پسر ایران از مادرش بی‌اطلاع است
صحنه‌ی رقص فیلم سیاوش در تخت جمشید

برای تو که به آن شکل مطلوب جاودانگی رسیدی و برای تو که زنده‌ای بیش از همه‌ی ما زندگان‌... .‌هر چه زبان دارم به تو می‌دهمچون برق خورشید طلایی تو که
دولتشاه در اثرِ شیوا و اغراق‌آمیز خود به نام تذکرةالشعراء نوشت : "از زمان آدم تا به امروز ، هیچ عصر ، دوران ، دوره یا لحظه‌ای را نمی‌توان نشان داد که مردم از چنین صلح و آرامشی برخوردار شده باشند ؛" و یک تاریخ‌نگارِ تُرک نیز که در اغراق دستِ کمی از دولتشاه ندارد ، چنین می‌افزاید : "شاهرخ هیچگاه به‌عمد مرتکب گناهی بزرگ نشد ."
هنرمندان ، موسیقی‌دانان ، نقاشان و خوشنویسان ایران به دربار شاهرخ رفتند . به تشویق و اغلب به سرپرستی شخص شاهرخ و پسرش ب
مظلومیت حضرت علی علیه السلام

پیشنهاد:
معرفی کتاب الحاد نوین، باتلاق رنگین
معرفی کتاب هایی که به روایت همسر شهید هستند
معرفی کتاب شاهرخ حر انقلاب اسلامی
معرفی کتاب عارفانه شهید احمد علی نیری
درخواست معرفی کتاب در مورد حضرت فاطمه سلام الله علیها
معرفی کتاب درباره واقعه عاشورا
دنبال چند تا کتاب هستم که بیشتر با ائمه آشنا بشم
معرفی کتاب یادت باشد
معرفی کتاب معراج السعاده
معرفی کتاب مهج الدعوات مرحوم سید بن
دانلود فیلم ایرانی صداهای خاموش
دانلود فیلم صداهای خاموش به کارگردانی سهی بانو ذوالقدر و تهیه کنندگی جواد نوروزبیگی در ژانر دارم و خانوادگی ساخته شده است در این فیلم بازیگرانی مانند فریبا کوثری ‚ بیتا سحرخیز ‚ مجید صالحی ‚ فلور نظری ‚ نیما شاهرخ شاهی ‚ بهاره افشاری ‚ عمار تفتی ‚ سعید داخ و نیلوفر خوش‌خلق نقش آفرینی کرده اند شما می توانید فیلم سینمایی جدید را از سایت پیشگام مووی دانلود و دریافت نمایید.
کارگردان: سهی بانو ذوالقدر
تهیه ک
یک دندانپزشک پوسیدگی دندان را شایع ترین بیماری جهان دانست و گفت: 
این بیماری تا 90 درصد قابل کنترل است.
دکتر شاهرخ رسولی تبار از پوسیدگی دندان به عنوان شایع ترین بیماری دهان و دندان در دنیا یاد کرد و گفت: پوسیدگی دندان شایع ترین بیماری است که بشر با آن دست به گریبان است، اما به دلیل ناشناخته ماندن عوارض آن چندان مورد توجه نیست. به گفته این دندانپزشک، پوسیدگی دندان در 90 درصد موارد قابل کنترل است و این امر با دقت کافی در نگهداری و بهداشت دهان و د
تاریخ انقلاب و دفاع مقدس، پر است از حرّهای ناب. بسیاری از از این قهرمانان گمنام دارد که هیچگاه مثل«طیب»، «شاهرخ ضرغام» و حالا داش مجید، نقل محافل نشدند. گریه‌ های مادر اما بالاخره اثر کرد و ورق زندگی اکبر برگشت. خبر شهادتش دهان‌ ب ه‌دهان در کل منطقه پخش شد. سرنوشت علی‌اکبر شاه کمالی، مصداق کامل عاقبت‌ بخیری بود. نان حلال پدرش، سیدعلی را از سقوط نجات داد.»

ادامه مطلب

500 متر باغ ویلا واقع در منطقه ویلایی لم آباد ملارد، همراه با 100متر ویلا تک خوابه با انشعابات کامل و استخر چهار فصل با تجهیزات و موتور خانه ، دارای سرایداری مجزا آتشکده و آلاچیق در فضای باغ و همچنین باغ محوطه سازی شده و در آن درختان میوه مثمر قرار دارد--------مساحت :500 مترمتراژ ویلا : متر 100تعداد اتاق : 1--------امکانات ملک : استخرآلاچیقنورپردازی آببرقگاز محوطه سازیدرختان میوه و آتشکده--------کد ملک : 1054--------برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت املاک آفتاب
خلاصه‌‌‌‌‌ فیلم
این فیلم شامل سه فاز از زندگی غلامرضا تختی در مقطع کودکی ، نوجوانی ، بزرگسالی و مبازرات مسابقات کشتی و فوت وی می پردازد.

بازیگران
محسن تختی، شاهرخ شهبازی، علیرضا گودرزی، امیررضا فرامرزی، ماهور الوند،
بهنوش طباطبایی، مجتبی پیرزاد، آتیلا پسیانی، فرهاد آئیش، پریوش نظریه

برای دانلود فیلم غلامرضا تختی کلیک کنید

کد ملک : 1064توضیحات ملکفروش سوله صنعتی به مساحت 550 به همراه 300 متر سالن و 70 متر فضای دفتری در لم آباد ملارد واقع می باشد. این سوله دارای انشعابات کامل و قانونی شامل کنتور برق سه فاز و کنتور گاز g 40 صنعتی است . این سوله در لم آباد دارای دسترسی عالی و امنیت و امکانات کامل می باشد و سند آن به صورت تک برگ است.——--—--نوع ملک : سولهنوع کاربری : تجارینوع سند: تک برگمساحت : 550 مترزیربنا : 370 متر-----—-----برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت املاک آفتاب مراجعه فرم

625متر باغ ویلا سند دار همراه با 100متر بنا به صورت دو خواب با انشعابات کامل و امکانات از جمله استخر باتجهیزات کامل محوطه سازی شده با درختان میوه مثمر واقع در ملارد منطقه سرسبز لم آباد.
--------مساحت کل : 625 مترمتراژ ویلا: 100 مترتعداد اتاق: 2--------امکانات ملک:استخر فضای سبز آلاچیق باربیکیو دیوارکشی آب برق گاز محوطه سازی درختان میوه--------کد ملک : 1050--------
برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت املاک آفتاب مراجعه فرمایید:
https://amlakaftab.ir/Property/Details/12357--------
اط
اولین مسابقه ورزشی داخلی سال 1398 شرکت پایانه ها و مخازن (دو 100 متر)، امروز 8 اردیبهشت برگزار شد که در پایان به ترتیب آقایان ابوالفضل بهمنیاری، عادل افراش و وحید رحیمی نژاد به مقام اول تا سوم دست یافتند.به برندگان علاوه بر جایزه نقدی، لوح قهرمانی و کتاب خاطرات شهید شاهرخ ضرغام اهدا گردید.

کد ملک : 1089فروش باغ ویلا 600 متری در ملارد منطقه ویلایی لم آباد که دارای 100متر بنا به صورت یک خواب می باشد. انشعابات این باغ ویلا به صورت کامل شامل آب ، برق و گاز می باشد. فضای باغ این ملک محوطه سازی شده و در آن درختان مثمر قرار دارد. همچنین باغ ویلا دارای استخر با تصفیه خانه و تجهیزات کامل می باشد.--------امکانات ملک:استخر دیوارکشی آب برق گاز محوطه سازی درختان میوه--------برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت املاک آفتاب مراجعه فرمایید:https://amlakaftab.ir/Property/
مسجد گوهرشاد مشهد
به حرم حضرت امام رضا (علیه السلام)  که بروید، در جنوب آن مسجدی زیبا خواهید دید که به مسجد گوهرشاد معروف است.این مسجد به دستور گوهرشادبیگم همسر شاهرخ در عهد تیموری در مشهد ساخته شد.مسجد گوهرشاد مشهد دارای قدمت تاریخی و معماری زیبایی است.که همواره گردشگران زیادی را به خود جذب می کند.این طور به نظر می رسد که این مسجد به دلیل مجاورت حرم امام رضا و همچنین زیبایی‌های هنری آن، پربازدیدترین مسجد ایران محسوب می شود.در گذشته این مسج
کد ملک : 1091فروش باغ ویلا 1500 متری در بهترین نقطه از لم آباد با 150 متر بنا دو خوابه به صورت سند دار و دارای انشعابات کامل و نامه جهاد کشاورزی می باشد. علاوه بر بنا اصلی 70 متر سرایداری و نگهبانی نیز در داخل این باغ ساخته شده است. فضای باغ محوطه سازی و نورپردازی شده و در آن آلاچیق نیز ساخته شده است. همچنین این باغ ویلا دارای استخر با تجهیزات کامل است.------------امکانات ملک :استخرآلاچیقدیوارکشیکولر اسپلیتنورپردازیآببرقگاز محوطه سازی--------برای کسب اطلاع
کد ملک : 1092فروش باغ ویلا با مساحت 800 متر در منطقه ویلایی لم آباد شهرستان ملارد، دارای 170 متر ویلا دوبلکس با دو اتاق خواب مستر ، سندار با انشعابات کامل در داخل یک مجموعه ویلایی با نگهبانی 24 ساعته می باشد. در فضای باغ محوطه سازی انجام شده و درختان میوه مثمری نیز در آن قرار دارد. این باغ ویلا نیز دارای استخر با تجهیزات کامل در مجاورت ویلا می باشد.--------امکانات ملک:دوبلکس نگهبانی استخرجکوزی فضای سبز باربیکیو دیوارکشی نورپردازی آب برق گاز محوط

امروز اسباب کشی کردیم. من خسته ام و چندباری واقعا حس کردم مغزم خاموش شده. دراز کشیده ام و توی پیام های تلگرام میبینم پدرم حالم را پرسیده. نفسم را تف میکنم بیرون و میگویم پع! عزیزانم! باید شاشید به زندگی ای که پدرت حالت را در تلگرام بپرسد! 
چندباری دلم میخواست زنگ بزنم و با کسی صحبت کنم، بگویم چه قدر خسته ام. میدانستم سعید کنارم هست و هر وقت بخواهم میتوانم با او تماس بگیرم. ولی به نظرم اینکه وسط اسباب کشی کنار پارکینگ گوله شوی، زنگ بزنی به کسی
«ناک اوت»، فیلمی کاملا زنانه و بدون حضور هیچ بازیگر مردی برای حضور در گروه سینمای هنر و تجربه و فستیوال‌های داخلی و خارجی، به تهیه‌کنندگی شیما جبرائیلی‌پور و کارگردانی فرناز امینی به پایان رسید.
اخبار چهره ها – این فیلم زنانه در ژانر ورزشی ساخته شده است و از معضلات ورزش ووشو و ورزشکاران زن می‌گوید.
فریبا متخصص، بهاره رهنما ، زهره فکورصبور، سامیه لک ، فریناز نذیری (قهرمان ووشو در جهان)، نهال مسعود، پانته‌آ کی‌قبادی، محبوبه کریمی (نخس
کد ملک : 1018فروش باغ ویلا با مساحت 1750 متر در لم آباد ملارد که دارای 350 متر ویلای دوخوابه با انشعابات کامل از جمله آب ، برق و گاز . فضای باغ محوطه سازی شده و همچنین دارای دو استخر مجزا یکی به صورت سرپوشیده و دیگری روباز در فضای باغ با تجهیزات و موتورخانه مجهز و کامل قرار گرفته است. در این باغ ویلا انواع درختان میوه و تزیینی نیز کاشته شده است.--------مساحت: 1750 مترمتراژ ویلا: 350تعداد اتاق: 2--------امکانات ملک: استخر، فضای سبز ،آلاچیق ،دیوارکشی ،آب، برق ،گاز
نازار دلی را که تو جانش باشی - هانی نیرو

دانلود آهنگ نازار دلی را که تو جانش باشی هانی نیرو

تصنیف نازار دلی را که تو جانش باشی
نازار دلی را که تو جانش باشی شاهرخ

دانلود آهنگ دل خون شود و تو در میانش باشی
اهنگ نازار دلی شجریان

دانلود آهنگ نازار هانی نیرو

دانلود تصنیف نازار دلی محمدرضا شجریان
داستان فیلم :
فرید ساعت نه صبح با خبر می شود که صاحب عمارت قدیمی شده و
نه شب به فرودگاه می رسد. حالا او و ساکنینی که فرید بدون اطلاع صاحب خانه
آن ها را به عمارت آورده تنها دوازده ساعت فرصت دارند تا خانه را خالی
کنند اما .....
بازیگران : حمید گودرزی،بهرام افشاری،نسرین مقانلو، سحر قریشی، رضا ناجی، نیما شاهرخ شاهی، رز رضوی، مجید شهریاری، بابک نوری، پژمان بازغی و با معرفی امین مینایی

برای دانلود فیلم سینمایی نیوکاسل کلیک کنید
خلاصه داستان
یک
خانواده قدیمی و بزرگ بنام صبوری که چندین سال در زمینه گل و گیاه صادرات و
واردات انجام می دهند. آنان که در همان خانه قدیم به زندگی می پردازند با
آمدن فردی دچار مشکلاتی شده اند و…

بازیگران
پرویز پرستویی، مهتاب
کرامتی،فرانک کلانتر، محمد اعلایی، حسین امیدی، محمد موحدنیا، سوگل
خلیق، هنگامه قاضیانی، محسن کیایی، حبیب رضایی، شاهرخ فروتیان، هدیه
تهرانی، مهدی پاکدل، مسعود رایگان، روشنک گرامی، احسان کرمی، پدرام شریفی،
مارال
خلاصه داستان
یک

بازیگران
پرویز پرستویی، مهتاب
مارال
نام فارسی فیلم : معجزه احساس (کوچ کوچ هوتاهه)
ژانر : کمدی ، موزیکال ، عاشقانه
حجم : ۱۴۵۸ مگابایت
خلاصه داستان : آنجلی (کاجول) و راهول (شاهرخ خان) بهترین دوستان یکدیگر در دانشگاه هستند؛ در این بین دختر زیبای مدیر مدرسه آقای ملهوترا (انوپام کر) که تینا (رانی موکرجی) نام دارد، از دانشگاه آکسفورد در لندن به آنجا میاید تامدرکش را بگیرد ولی …
ادامه مطلب
خلاصه داستان : آنجلی (کاجول) و راهول (شاهرخ خان) بهترین دوستان یکدیگر در دانشگاه هستند؛ در این بین دختر زیبای مدیر مدرسه آقای ملهوترا (انوپام کر) که تینا (رانی موکرجی) نام دارد، از دانشگاه آکسفورد در لندن به آنجا میاید تامدرکش را بگیرد ولی …
ادامه مطلب
تمامی بازیگران
امیر جدیدی، امیر جعفری، مهسا طهماسبی، دانیال غفارزاده، سروش صحت، سیروس گرجستانی، آناهیتا درگاهی، ارشا اقدسی، محمد معتضدی، بهزاد قدیانلو، حسین شاهرخ نیا و رامبد جوان با حضور هادی کاظمی
معنی قانون مورفی چیست ؟
طبق این قانون همیشه همه چیزها در بدترین و نامناسب ترین زمان به خطا می‌روند و کارها را لنگ می‌گذارند.
معمولاً هنگامی که شخصی همواره بدشانسی می‌آورد او را مشمول قانون مورفی می‌نامند.
اصلی‌ترین پیامی که این قانون بیا
ادامه مطلب
خلاصه داستان
یک

بازیگران
پرویز پرستویی، مهتاب
مارال
خلاصه داستان
یک

بازیگران
پرویز پرستویی، مهتاب
مارال
خلاصه داستان
یک

بازیگران
پرویز پرستویی، مهتاب
مارال
کد ملک : 1100فروش 730 متر باغ ویلا شیک و نوساز ، واقع در منطقه لم آباد ملارد ، دارای 110 متر ویلا با 2 اتاق خواب ، دارای انشعابات کامل و به صورت قانونی ، درختان میوه متنوع و مثمر در محوطه باغ و محوطه سازی شیک و همچنین دارای آلاچیق ، استخر و تصفیه خانه با تجهیزات کامل می باشد. این باغ ویلا در یکی از بهترین خیابان های لم آباد قرار گرفته و دسترسی عالی به امکانات رفاهی تجاری و درمانی منطقه دارد و همچنین از امنیت خوب و کاملی برخوردار است .--------امکانات ملکاس

اوایل فیلم تو یه سکانسی گفته می شه: هرگز نگو خداحافظ؛ با گفتنش امیدها برای دیدار دوباره می میرند!
داستان فیلم راجع به ازدواج هاییه که موفق نبودن و همین باعث به وجود اومدن روابطی خارج از چهارچوب ازدواج می شه.  خب همون طور که متوجه شدید فیلم راجع به خیانته. افرادی که به واسطه شرایط مشابهی که دارن به هم نزدیک می شن!
 این فیلم تو اون سال دومین فیلم پرفروش هند تو خارج از هند بوده. همه بازیگرا نقششون رو فوق العاده بازی کردن و با این که فیلم ما
زندگی نامه زیبا و البته تکان دهنده شهید بزرگوار شاهرخ ضرغام(حر انقلاب اسلامی)

حر انقلاب شهید ابوالفضل ((شاهرخ )) ضرغام گوینده عراق هم می گفت ما شاهرخ، جلاد حکومت ایران را کشتیم! اثری از پیکر شاهرخ نیافتیم او شهید شده بود، شهید گمنام. از خدا خواسته بود همه را پاک کند،همه گذشته اش را. می خواست چیزی از اونماند،نه اسم ،نه شهرت،نه قبر و مزار و نه هیچ چیزدیگر شهید ضرغام در یکم دیماه سال۲۷ دیده به جهان گشود و از همان دوران کودکی،با ان جثه د
کد ملک : 1169فروش باغ ویلا 1440 متری در منطقه لم آباد از مناطق ویلایی شهرستان ملارد با 80 متر بنا دو خوابه و همچنین نمای سنگ کاری شده با انشعابات کامل که همگی به صورت قانونی دریافت گردیده است. در فضای باغ آلاچیق قرار گرفته و نورپردازی و محوطه سازی خوبی نیز انجام شده . همچنین درختان میوه متنوع و مثمر در این باغ کاشته شده است.-------- 
1440 متر باغ ویلا
واقع در لم آباد ملارد
85 متر بنا دو خوابه
کابینت MDF و نما سنگ
سند شش دانگ
انشعابات کامل و قانونی
محوطه سازی
زندگی نامه زیبا و البته تکان دهنده شهید بزرگوار شاهرخ ضرغام(حر انقلاب اسلامی)

تعداد بازدید:۱۰۳۰۶۰

حر انقلاب شهید ابوالفضل ((شاهرخ )) ضرغام گوینده عراق هم می گفت ما شاهرخ، جلاد حکومت ایران را کشتیم! اثری از پیکر شاهرخ نیافتیم او شهید شده بود، شهید گمنام. از خدا خواسته بود همه را پاک کند،همه گذشته اش را. می خواست چیزی از اونماند،نه اسم ،نه شهرت،نه قبر و مزار و نه هیچ چیزدیگر شهید ضرغام در یکم دیماه سال۲۷ دیده به جهان گشود و از همان دورا
دروازه قرآن
اگر از سمت اصفهان وارد شیراز شوید، در مدخل ورودی شهر، طاقی بزرگ وجود
دارد که باید ماشین ها از زیر آن عبور کنند. این بنای جالب به دروازه
قرآن مشهور است و علت این نام، قرآنی است که در محفظه ی بالای به دستور
عضدالوله دیلمی قرار داده شده تا مسافرین و میهمانان شیراز به سلامت گذر
کنند.
شیراز در گذشته شش دروازه داشته که امروز تنها همین "دروازه قرآن" باقی
مانده؛ این دروازه به دستور  عضدالوله دیلمی در مدخل تنگ الله اکبر ساخته
شد. با گذ
سال تولید : ۲۰۱۸
محصول : هند
ژانر : درام | عاشقانه | کمدی
امتیاز IMDB از ۱۰ : ۶٫۹
کیفیت : HDCam 720p
کارگردان : Aanand L. Rai
ستارگان :  Katrina Kaif, Salman Khan, Shah Rukh Khan
خلاصه فیلم : داستان فیلم درباره ی یک کوتوله خیلی شرور بنام باوا سینگ (شاهرخ خان) میباشد که عاشق دختری معلول (انوشکا شارما) میشود ولی روز ازدواج اورا ترک میکند و فرار میکند و با یک سوپراستار بنام بابیتا (کاترینا کایف) اشنا میشود و…
ادامه مطلب
نام فارسی: دلدار عاشق
فرمت ویدئو:mkv
حجم : ۹۲۲ مگابایت
زبان: دوبله فارسیکارگردان فیلم : Raam Shetty
هنرمندان حاضر در این اثر سینمایی عبارتند از: Sridevi , Shah Rukh Khan , Harish , Mohnish Bahl
خلاصه فیلم :
هنگامی که سرگرد آرجون”شاهرخ خان” ، با یک تبهکار وارد کننده اسلحه “ناگراج” ، مخالفت میکند او را به قتل می رسانند. همسر آرجون “گیتا” یک وکیل حرفه ای ، برای مجازات “ناگراج” توسط قانون اقدام میکند اما موفق نمیشود . اینبار “گیتا” توسط ۵ زندانی میخواهد عدالت را در مو
نام فیلم: Dil To Pagal Hai 1997
تاریخ اکران : ۱۹۹۷ October
ژانر : کمدی ، موزیکال ، درام
شامل زبان های : هندی
کارگردان : Yash Chopra
ستارگان : Shah Rukh Khan, Madhuri Dixit, Karisma Kapoor

خلاصه داستان : «رائول» (شاهرخ خان) کارگردان یک گروه رقص و آواز است. او با یکی از رقاص های گروهش بنام «نیشا» (کاریشما کاپور) رابطه دوستی قوی ای دارد. نیشا طوری رفتار می کند که انگار فقط یک …
ادامه مطلب
نام فیلم: Jab Harry met Sejal ژانر: کمدی، درام، عاشقانهi ستارگان: Shah Rukh Khan, Björn Freiberg, Martavious Gayles محصول کشور: هند سال انتشار: 2017 امتیاز: 5.6 از 10
خلاصه داستان: یک دختر گجراتی به اسم سیال گوپتا (انوشکا شرما) میخواهد به اروپا سفر کند او در این راه با هری (شاهرخ خان) آشنا میشود و داستان فیلم درباره چگونه عاشق شدن آنهاست…
ادامه مطلب
نام فیلم: Jab Harry met Sejal ژانر: کمدی، درام، عاشقانهi ستارگان: Shah Rukh Khan, Björn Freiberg, Martavious Gayles محصول کشور: هند سال انتشار: 2017 امتیاز: 5.6 از 10
خلاصه داستان: یک دختر گجراتی به اسم سیال گوپتا (انوشکا شرما) میخواهد به اروپا سفر کند او در این راه با هری (شاهرخ خان) آشنا میشود و داستان فیلم درباره چگونه عاشق شدن آنهاست…
ادامه مطلب
‌‎فیلم سینمایی «زمستان بود» پس از بحران کرونا در تهران کلید خواهد خورد.
«زمستان بود» عنوان فیلمی سینمایی به کارگردانی وحید پرشاد و تهیه‌کنندگی بهمن کامیار است که با دریافت پروانه ساخت، زمستان سال گذشته وارد مرحله پیش تولید شد.
با انتخاب برخی از بازیگران و عوامل پشت دوربین، فیلمبرداری این فیلم در نهایت به دلیل شیوع ویروس کرونا مقداری به تعویق افتاد. حال با اعلام وزارت بهداشت و ستاد مبارزه با کرونا قرار است ظرف یکی - دو هفته آتی و با در نظر
نام فیلم : ام شانتی ام Om Shanti Om 2007ژانر : اکشن | کمدی | درامکارگردان : Farah Khanبازیگران : Shah Rukh Khan, Deepika Padukone, Arjun Rampalمحصول : هندوستانزبان : هندیزمان : ۱۶۲ دقیقهامتیاز : ۶٫۶/۱۰کیفیت : BluRay 720pفرمت : MKVحجم : ۱۲۰۰ مگابایتخلاصه داستان : در دهه ۱۹۷۰، «اوم» (شاهرخ خان) که یک بازیگر بلند پرواز است به قتل می رسد. اما طولی نمی کشد که در عصر حاضر دوباره متولد می شود. او شروع می کند به تحقیق درباره ماجرای مرگش و همینطور پیدا کردن «شانتی»، عشق زندگی سابقش …
ادامه مطلب
Rab Ne Bana Di Jodi 2008: به واسطه یه اتفاقاتی یه دختری مجبور می شه که همسر یه پسری بشه و هر دو ناخواسته مجبور می شن تو همچین شرایطی قرار بگیرن. پسرک با بازی شاهرخ خان از اون بچه مثبتای روزگاره :) دخترک تو کلاس رقص ثبت نام می کنه و پسرک که واقعنی دخترک رو دوست داره با یه قیافه تغییر داده شده، با دخترک هم رقص می شه و تو این بین اتفاقات بامزه ای میفته و بالاخره پسرک انتخابو به عهده دخترک میذاره! فیلم جالبی بود. برای سرگرمی و خنده و تفریح فیلم خوبیه. بازی شاهرخ
Rab Ne Bana Di Jodi 2008: به واسطه یه اتفاقاتی یه دختری مجبور می شه که همسر یه پسری بشه و هر دو ناخواسته مجبور می شن تو همچین شرایطی قرار بگیرن. پسرک با بازی شاهرخ خان از اون بچه مثبتای روزگاره :) دخترک تو کلاس رقص ثبت نام می کنه و پسرک که واقعنی دخترک رو دوست داره با یه قیافه تغییر داده شده، با دخترک هم رقص می شه و تو این بین اتفاقات بامزه ای میفته و بالاخره پسرک انتخابو به عهده دخترک میذاره! فیلم جالبی بود. برای سرگرمی و خنده و تفریح فیلم خوبیه. بازی شاهرخ
نام فیلم: Dear Zindagi ژانر: درام، عاشقانه کارگردان: Gauri Shinde ستارگان: Alia Bhatt, Shah Rukh Khan, Angad Bedi محصول کشور: هند سال انتشار: 2016 امتیاز: 8.0 از 10 مدت زمان: 123 دقیقه خلاصه داستان: داستان ماجراهای مابین یک فیلم ساز مشتاق (آلیا بات) به زندگی عاطفی مردم و راهنمای مورد اعتمادش (شاهرخ خان) را روایت میکند…
ادامه مطلب
کد ملک: 1176توضیحات ملکفروش باغ ویلا 1000 متری واقع در قپچاق از مناطق ویلایی شهرستان ملارد، دارای 100 متر بنای یک خوابه به همراه 25 متر سرایداری مجزا و همچنین دارای آلاچیق، استخر و محوطه بازی کودک در فضای باغ ، محوطه سازی و نورپردازی شده به همراه انشعابات کامل با دسترسی عالی به امکانات رفاهی و تجاری منطقه. این باغ ویلا دارای درختان میوه متنوع و مثمر به همراه سهمیه آب کشاورزی است. سند ملک نیز به صورت وکالت از سند مادر می باشد. 
1000 متر باغ ویلا در ملا

تعاریف عملیاتی اصطلاحات و متغییرهای پژوهش
قابلیت اعتماد برند: قابلیت اعتماد برند، خلاصه­ی همکاری­های بلندمدت مشتری با فراهم­کننده­ی خدمت است (دهدشتی شاهرخ و همکاران، 1389).
وفاداری به برند: وفاداری به برند حاکی از نگرش مثبت مشتری به برند و پایبندی و قصد ادامه خرید درآینده است. وفاداری به برند، به طور مستقیم متاثر از رضایت یا نارضایتی مشتری از برند در طول زمان و همین­طور کیفیت محصول است (دهدشتی شاهرخ و همکاران، 1389).
تعهد وفاداری: تعهد اح
نام فیلم: Dear Zindagi ژانر: درام، عاشقانه کارگردان: Gauri Shinde ستارگان: Alia Bhatt, Shah Rukh Khan, Angad Bedi محصول کشور: هند سال انتشار: 2016 امتیاز: 8.0 از 10 مدت زمان: 123 دقیقه خلاصه داستان: داستان ماجراهای مابین یک فیلم ساز مشتاق (آلیا بات) به زندگی عاطفی مردم و راهنمای مورد اعتمادش (شاهرخ خان) را روایت میکند…
ادامه مطلب
سال 1398 سال سختی بود؛ خیلی سخت. سال حادثه و درد و سوگواری در کنار ناکارآمدی و آشفتگی در حکمرانی بود. سال 1398 سال درگذشت کارآفرینان و تکنوکرات‌های سرشناس هم بود. در فروردین‌ ماه شاهرخ خان ظهیری را از دست دادیم، در تیر ماه دکتر علینقی عالیخانی به دیار باقی شتافت. در مرداد ماه اصغرآقا قندچی درگذشت. در شهریور ماه با فقدان حاج اسدالله عسگراولادی مواجه شدیم و در اسفندماه محمود آقا خیامی ما را تنها گذاشت.
فارغ از قضاوت‌هایی که ممکن است درباره مشی و
دانلود فیلم ایرانی نیوکاسل
نیوکاسل فیلمی با موضوع کمدی (طنز) است که داستانش در حول محور ساکنین یک خانه قدیمی می چرخد در این فیلم سینمایی بازیگرانی مانند سحر قریشی، حمید گودرزی، بهرام افشاری، نسرین مقانلو، نیما شاهرخ شاهی، رز رضوی به ایفای نقش پرداخته اند. کارگردانی محسن قصابیان و تهیه کنندگی علی آشتیانی‌پور ساخته و تولید شده شما می توانید این  فیلم زیبا را از سایت پیشگام مووی دانلود نمائید.
دانلود فیلم نیوکاسل
کارگردان :
موضوع : کمدی
محصو
دانلود فیلم ایرانی نیوکاسل
نیوکاسل فیلمی با موضوع کمدی (طنز) است که داستانش در حول محور ساکنین یک خانه قدیمی می چرخد در این فیلم سینمایی بازیگرانی مانند سحر قریشی، حمید گودرزی، بهرام افشاری، نسرین مقانلو، نیما شاهرخ شاهی، رز رضوی به ایفای نقش پرداخته اند. کارگردانی محسن قصابیان و تهیه کنندگی علی آشتیانی‌پور ساخته و تولید شده شما می توانید این  فیلم زیبا را از سایت پیشگام مووی دانلود نمائید.
دانلود فیلم نیوکاسل
کارگردان :
موضوع : کمدی
محصو
نام فیلم : ام شانتی ام Om Shanti Om 2007ژانر : اکشن | کمدی | درامکارگردان : Farah Khanبازیگران : Shah Rukh Khan, Deepika Padukone, Arjun Rampalمحصول : هندوستانزبان : هندیزمان : ۱۶۲ دقیقهامتیاز : ۶٫۶/۱۰کیفیت : BluRay 720pفرمت : MKVحجم : ۱۲۰۰ مگابایتخلاصه داستان : در دهه ۱۹۷۰، «اوم» (شاهرخ خان) که یک بازیگر بلند پرواز است به قتل می رسد. اما طولی نمی کشد که در عصر حاضر دوباره متولد می شود. او شروع می کند به تحقیق درباره ماجرای مرگش و همینطور پیدا کردن «شانتی»، عشق زندگی سابقش …

ادامه مطلب

ادامه مطلب

نام فیلم: دان 2 – Don 2 ژانر: اکشن، جنایی، هیجان انگیز کارگردان: Farhan Akhtar ستارگان: Shah Rukh Khan, Florian Lukas, Om Puri محصول کشور: هند، آلمان سال انتشار: 2011 امتیاز: 7.1 از 10 مدت زمان: 2:27:38 خلاصه داستان: «دون» (شاهرخ خان)، بعد از سلطه بر دنیای تبهکاران آسیایی، بر اروپا چیره می شود. اما رئسای فعلی تبهکاران اروپایی، و همینطور مردان قانون سر راه او قرار دارند…
ادامه مطلب
نام فیلم: دان 2 – Don 2 ژانر: اکشن، جنایی، هیجان انگیز کارگردان: Farhan Akhtar ستارگان: Shah Rukh Khan, Florian Lukas, Om Puri محصول کشور: هند، آلمان سال انتشار: 2011 امتیاز: 7.1 از 10 مدت زمان: 2:27:38 خلاصه داستان: «دون» (شاهرخ خان)، بعد از سلطه بر دنیای تبهکاران آسیایی، بر اروپا چیره می شود. اما رئسای فعلی تبهکاران اروپایی، و همینطور مردان قانون سر راه او قرار دارند…
ادامه مطلب
کارگردان: Santosh Sivan
ستارگان: Shah Rukh Khan Kareena Kapoor Danny Denzongpa Rahul Dev
هندوستان
بودجه ساخت: 0 میلیون دلار
فروش (جهانی):19 میلیون دلار

شاهزاده «آشوکا» ( شاهرخ خان ) که جانشین پادشاهی پدرش است، به خواسته ی مادرش تصمیم می گیرد مدتی زندگی شاهانه را رها کرده و در دنیای وحشی زندگی کند. در این ماجرا او عاشق دختری ( کارینا کاپور ) می شود که...
ادامه مطلب
هندوستان

شاهزاده «آشوکا» ( شاهرخ خان ) که جانشین پادشاهی پدرش است، به خواسته ی مادرش تصمیم می گیرد مدتی زندگی شاهانه را رها کرده و در دنیای وحشی زندگی کند. در این ماجرا او عاشق دختری ( کارینا کاپور ) می شود که...
ادامه مطلب
ژانر : درام , رمانتیک
زبان : hindi, انگلیس�
کشور : هندوستان
کارگردان : karan johar
بازیگران : abhishek bachchan , amitabh bachchan , rani mukerji , shah rukh khan
خلاصه داستان .«دِو» (شاهرخ خان) در آمریکا زندگی می کند و یک بازیکن فوتبال است. او با «ریا» (پریتی زینتا) ازدواج کرده که بعنوان مدل با یک مجله کار می کند. دِو از ناحیه پا مسدوم میشود و در حالی که مجبور است تمام مدت را در خانه بماند، به ریا وابسته می شود. طولی نمی کشد که او به همسرش مشکوک می شود و فکر می کند او با مردی بنام «ریشی» (
ادامه مطلب
کارگردان: محمد آهنگرانیتهیه کننده: سید محسن جاهدنویسنده: مهدی علی میرزاییسال ساخت: ۱۳۹۶محصول کشور: ایرانمدت زمان: ۸۵ دقیقهژانر فیلم: اجتماعی
بازیگران: سام درخشانی، کامبیز دیرباز، لیلا اوتادی، الهام حمیدی، رز رضوی، بیژن بنفشه‌خواه، نیما شاهرخ‌شاهی و …
خلاصه داستان: سلیمان قطار خنده را به قصد اثبات مرد بودنش در خانواده و جامعه تخته گاز می‌راند؛ چرا که به هزار و یک دلیل زیر سؤال رفته و او خود نیز به این امر واقف شده و …
راهنمای دانلود:
نمیدانم کجاهای راه بودم که به اسمان رو کردم و گفتم ببار! 
چند ساعتی هست رسیده ام خوابگاه و چند دقیقه پیش صدای باران امد!!!! از پنجره بوی ماهی مرده می اید! خوب که فکر میکنم حق دارم که دیگر باران را دوست نداشته باشم! 
خبر جالب اینکه بعد هفته ها بارانی ام را گذاشته ام خانه و پالتو پوشیده ام. زارتی هم باران گرفت! خبر خوب اینکه یک دست شال و کلاه اینحا دارم که به پالتویم بیاید! وگرنه سگ لرز میشدم لابد! 
چه قدر شنبه ها چندش اور است. از وقتی دکتر س جایش را ب
هندوستان

ادامه مطلب
سلام
ببخشید میخواستم کتاب هایی که به روایت همسر شهید هست، و خاطرات شهید از زبان همسر هست رو بهم معرفی کنین. مثلا کتاب یادت باشد خیلی کتاب زیبایی بود، خاطرات شهید حمید سیاهکالی و همسرشون بود که واقعی و بی نهایت قشنگ و عاشقانه و آموزنده و انسان ساز  بود. کتاب هایی مثل این کتاب میخوام معرفی کنین.
ممنون میشم ازتون
مرتبط:
معرفی کتاب الحاد نوین، باتلاق رنگین
معرفی کتاب عارفانه شهید احمد علی نیری
ادامه مطلب
دانلود فیلم نیوکاسل
دانلود فیلم نیوکاسل

نیوکاسل فیلمی به کارگردانی محسن قصابیان، تهیه‌کنندگی علی آشتیانی‌پور و نویسندگی علیرضا قاسمی و مهیار رضاخانی محصول سال ۱۳۹۵ است.این فیلم از تاریخ ۲۶ تیر ۱۳۹۸ در سینماهای ایران اکران شده‌است.

بازیگران : حمید گودرزی ، نسرین مقانلو ،بهرام افشاری ،رضا ناجی ، سحر قریشی ، نیما شاهرخ شاهی ، بابک نوری و . . .
خلاصه داستان
داستان ساکنین یک خانه قدیمی است که با خبر بازگشت صاحب خانه، درگیر ماجراهای م
بند گلستان مشهد
مواره آب و سد باعث ایجاد شدن منظره‌ای زیبا می‌شود.این منظره می‌تواند یک منطقه تفریحی مناسب نیز باشد.گروه گردشگری مسافرسلام در این مطلب به معرفی بند گلستان مشهد پرداخته است.این بند در نزدیکی مشهد‌الرضا می‌باشد.شهر مشهد یکی از شهرهای توریستی ایران می‌باشد.این شهر علاوه بر وجود بارگاه ملکوتی امام رضا (علیه‌سلام) جاذبه‌های فراوان دیگری دارد.شما می‌توانید در جاهای دیدنی اطراف مشهد ساعات خوبی را برای خود و خانواده‌تان خل
داستان فیلم

این فیلم درباره مهدی پسر ۱۲ ساله
ای است که مادرش سرویس های بهداشتی پارک را تمیز می کند؛ در پارک و با پسری
که پدرش در میدان شوش بلور فروشی دارد، آشنا می شود و اتفاقاتی رخ می دهد…

بازیگران: فریبا کوثری، بیتا سحرخیز، مجید صالحی، فلور نظری، نیما شاهرخ شاهی، بهاره افشاری، عمار تفتی، سعید داخ و نیلوفر خوش‌خلق

برای دانلود فیلم صداهای خاموش کلیک کنید
کد ملک: 1139فروش 2000 متر باغ ویلا همراه با 110 متر بنا واقع در منطقه لم آباد ملارد، که بنای این باغ ویلا دارای 2 اتاق خواب و کابینت mdf است . این باغ ویلا همچنین دارای استخر با تصفیه خانه و تجهیزات کامل و آلاچیق در محوطه باغ است . نمای کامل ویلا سنگ کاری شده و محوطه سازی نیز در فضای باغ انجام گردیده است. این باغ ویلا در یکی از بهترین خیابان های لم آباد قرار گرفته که دارای دسترسی عالی به امکانات رفاهی و تجاری منطقه است.--------امکانات ملک :
2000 متر باغ ویلا
وا
نام فیلم : دوداس ۲۰۰۲ Devdas ژانر : درام کارگردان : Sanjay Leela Bhansali بازیگران : Shah Rukh Khan, Madhuri Dixit, Aishwarya Rai Bachchan محصول : هندوستان زبان : فارسی زمان : ۱۸۵ دقیقه امتیاز : ۷٫۶/۱۰ کیفیت : BluRay 720p فرمت : MKV حجم : ۱۵۰۰ مگابایت خلاصه داستان : «دوداس» (شاهرخ خان) پسر یک خانواده ثروتمند است که از دیرباز عاشق دختری بنام «پرواتی» بوده است، اما خانواده اش مانع ازدواج او با آن دختر شده اند. سرانجام دوداس برای تسکین دردش وارد مسیری برگشت ناپذیر می شود و سرنوشت او از دست او و ه
دانلود فیلم نیوکاسل
دانلود فیلم نیوکاسل

نیوکاسل فیلمی به کارگردانی محسن قصابیان، تهیه‌کنندگی علی آشتیانی‌پور و نویسندگی علیرضا قاسمی و مهیار رضاخانی محصول سال ۱۳۹۵ است.این فیلم از تاریخ ۲۶ تیر ۱۳۹۸ در سینماهای ایران اکران شده‌است.

بازیگران : حمید گودرزی ، نسرین مقانلو ،بهرام افشاری ،رضا ناجی ، سحر قریشی ، نیما شاهرخ شاهی ، بابک نوری و . . .
خلاصه داستان
دانلود فیلم نیوکاسل
دانلود فیلم نیوکاسل

خلاصه داستان
دانلود فیلم نیوکاسل
دانلود فیلم نیوکاسل

خلاصه داستان
دانلود فیلم نیوکاسل
دانلود فیلم نیوکاسل

خلاصه داستان
نام فیلم : کاران و آرجون Karan Arjun 1995ژانر : اکشن | کمدی | فانتزیکارگردان : Rakesh Roshanبازیگران : Rakhee Gulzar, Salman Khan, Shah Rukh Khanمحصول : هندوستانزبان : فارسیزمان : ۱۷۵ دقیقهکیفیت : BluRay 720pفرمت : MKVحجم : ۸۷۰ مگابایتخلاصه داستان : دورگا سینگ (راخی) زن فقیری است که دو پسر جوان به نام های آرجون (شاهرخ خان) و کاران (سلمان خان) دارد. پدراین دو مردی ثروتمند بوده که به دست یکی از اقوامش به نام تاکور دورجان سینگ (آمریش پوری) به قتل رسیده است. و دورگا این موضوع را از فرزندانش مخ
فیلم صداهای خاموش،
دانلود رایگان فیلم صداهای خاموش با کیفیت 1080p
دانلود فیلم صداهای خاموش با لینک مستقیم
دانلود فیلم ایرانی صداهای خاموش با کیفیت عالی 1080p
لینک دانلود قرار گرفت
گروه فیلم : اجتماعی
سال تولید : 1398
کارگردان : سهی بانو ذواقدر
بازیگران: فریبا کوثری، بیتا سحرخیز، مجید صالحی، فلور نظری، نیما شاهرخ شاهی، بهاره افشاری، عمار تفتی، سعید داخ و نیلوفر خوش‌خلق
خلاصه داستان : فیلم درباره مهدی پسر ۱۲ ساله‌ای است که مادرش سرویس‌های بهداش
نام فیلم : کاران و آرجون Karan Arjun 1995ژانر : اکشن | کمدی | فانتزیکارگردان : Rakesh Roshanبازیگران : Rakhee Gulzar, Salman Khan, Shah Rukh Khanمحصول : هندوستانزبان : فارسیزمان : ۱۷۵ دقیقهکیفیت : BluRay 720pفرمت : MKVحجم : ۸۷۰ مگابایتخلاصه داستان : دورگا سینگ (راخی) زن فقیری است که دو پسر جوان به نام های آرجون (شاهرخ خان) و کاران (سلمان خان) دارد. پدراین دو مردی ثروتمند بوده که به دست یکی از اقوامش به نام تاکور دورجان سینگ (آمریش پوری) به قتل رسیده است. و دورگا این موضوع را از فرزندانش مخ
نام فیلم : دوداس ۲۰۰۲ Devdas ژانر : درام کارگردان : Sanjay Leela Bhansali بازیگران : Shah Rukh Khan, Madhuri Dixit, Aishwarya Rai Bachchan محصول : هندوستان زبان : فارسی زمان : ۱۸۵ دقیقه امتیاز : ۷٫۶/۱۰ کیفیت : BluRay 720p فرمت : MKV حجم : ۱۵۰۰ مگابایت خلاصه داستان : «دوداس» (شاهرخ خان) پسر یک خانواده ثروتمند است که از دیرباز عاشق دختری بنام «پرواتی» بوده است، اما خانواده اش مانع ازدواج او با آن دختر شده اند. سرانجام دوداس برای تسکین دردش وارد مسیری برگشت ناپذیر می شود و سرنوشت او از دست او و ه
کیفیت : WEB-DL 720p
ژانر : اکشن, درام, رمانتیک, کمدی, موزیکال, هیجان انگیز
کارگردان : Farah Khan
ستارگان : Shah Rukh Khan, Sunil Shetty, Sushmita Sen, Zayed Khan
سال : 2004
کشور : هند
سازندگان : Farah Khan,Abbas Tyrewala,Farah Khan,Rajesh Saathi,Abbas Tyrewala
مدت زمان : 2 ساعت و 59 دقیقه
یک مامور ارتش ( شاهرخ خان ) در پوشش یک دانشجو وارد دانشگاه می شود. ماموریت او محافظت از دختر ژنرال و پیدا کردن برادر ناتنی خودش است...
ادامه مطلب
نام فیلم : عمو بوت نات Bhoothnath 2008 ژانر : کمدی | درام | خانوادگی کارگردان : Vivek Sharma بازیگران : Amitabh Bachchan, Juhi Chawla, Satish Shah محصول : هند زمان : ۱۶۰ دقیقه کیفیت : BluRay 720p فرمت : MKV حجم : ۱۱۰۰ مگابایت خلاصه داستان : آدیتا (شاهرخ خان) به همراه همسرش آنجلی (جوهی چاولا) و پسرشان بانکو خانه ای در شهر گوآ اجاره میکنند که در بین مردم شایعه است آن خانه روحی دارد که هر کسی را که در آنجا ساکن میشود به وحشت می اندازد. آدیتا مجبور میشود به مأموریت برود و آنجلی و بانکو در خانه ت
                                          بسمه تعالی
     اداره کل آموزش و پرورش استان چهارمحال و بختیاری                                                           تاریخ :
 مدیریت آموزش و پرورش ناحیه 2 شهرستان شهرکرد                                                     شماره : 20
                دبستان هاتف کیان)                                                                                  پیوست : ........................    

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها